Optigarden | Opcje dodatkowe w zadaszeniu/pergoli

Jakiś czas temu poświęciliśmy kilka słów pergolom i zadaszeniom, a dokładnie temu jak przygotować się do ich zakupu.

Dziś natomiast przychodzimy z podpowiedzią jak rozbudować te konstrukcje aby cieszyć się nimi cały rok – niezależnie od pory roku, pogody, czy pory dnia.
Na wstępie przypomnijmy jeszcze różnice między pergolą, a zadaszeniem.

Zadaszenie to konstrukcja na stałe związana z budynkiem, posiadająca stały, szczelny dach (z poliwęglanu lub szkła hartowanego). Natomiast pergola jest to konstrukcją przymocowaną do budynku, lub wolnostojącą z dachem ruchomym.

W naszej ofercie znajdziecie następujące opcje dodatkowe:

  1. Szklane ściany i drzwi. Zarówno zadaszenie, jak i pergola posiadają możliwość zabudowy ich. Istnieje możliwość zabudowy stałych ścian, jak i drzwi przesuwnych. Dzięki tej opcji stwarzamy możliwość korzystania z konstrukcji cały rok, jako tzw. ogród zimowy. Wielu klientów korzysta z tej funkcji chociażby przez to, że powiększają swoją przestrzeń domową.
  2. Rolety elektryczne. Jeśli nie decydujesz się na ściany szklane, nie zależy Ci na stałym zamknięciu przestrzeni- istnieje możliwość zamontowania elektrycznych rolet, które dowolnie możesz ustawiać na wysokości, która Cię interesuje. Rolety te dają nas prywatność, osłaniają delikatnie przed wiatrem. Rolety elektryczne można zamontować również na dachu zadaszenia. Dzięki nim ograniczymy promienie słoneczne podczas przebywania pod konstrukcją.
  3. Oświetlenie. Ta opcja jako dodatek występuje w zadaszeniu, pergola ma je już w standardzie.

 

Warto wspomnieć, że fajną opcją na chłodniejsze wieczory i zimy jest ogrzewacz gazowy, który nie dość, że daje dużo ciepła, to stwarza niepowtarzalny klimat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *